Your browser does not support JavaScript!

جزئیات توزیع روزانه 126 تن گوشت قرمز در تهران

18 اسفند 1397

جزئیات توزیع روزانه 126 تن گوشت قرمز در تهران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به توزیع روزانه 126 تن گوشت قرمز گرم در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: گوشت قرمز منجمد هم بین اتحادیه‌های کارگری و کارمندی توزیع می‌شود.

یدالله صادقی در مورد توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار، گفت: شرکت پشتیبانی امور دام روزانه به طور متوسط 126 تن گوشت قرمز گرم را در اختیار سازمان‌های میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌ های زنجیره‌ای قرار می‌ دهد، تا از این طریق این گوشت عرضه شود.

رئیس سازمان صنعت استان تهران با بیان اینکه این گوشت به صورت لاشه گرم به قیمت هر کیلوگرم 41 هزار و 500 تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، افزود: همچنین پاک شده این گوشت به شکل سردست، ران به قیمت هر کیلوگرم 45 هزار تومان عرضه می‌شود.

وی افزود: البته قرار است توزیع این گوشت به صورت هدفمند شود و این گوشت به افرادی که دارای کارت یارانه هستند، داده شود تا از گرفتن‌ های تکراری جلوگیری شود .

صادقی همچنین درباره توزیع گوشت منجمد اظهار داشت: گوشت منجمد قرمز در حال حاضر فقط در بین تعاونی‌ های کارگری، کارمندی، نیروهای مسلح، خانواره‌ های تحت پوشش، کمیته امداد و بهزیستی عرضه می‌شود و شرکت پشتیبانی امور دام سهمیه وارداتی را در اختیار اتحادیه امکان (کارگران ایران)، اتحادیه فرهنگیان (فرهنگیان)، اسکات (کارکنان دولت) و اتکا (نیروهای مسلح) قرار می‌دهد تا از این طریق در بین کارکنان این سازمان‌ها توزیع شود.

وی افزود: همچنین گوشت منجمد از طریق هماهنگی‌ های انجام شده با کمیته امداد و سازمان بهزیستی و از طریق فروشگاه‌ ها این واحدها در بین اقشار تحت پوشش توزیع می‌شود.

رئیس سازمان صنعت تهران در رابطه با توزیع گوشت قرمز مورد نیاز صنوف پزنده اظهار داشت: این صنوف از طریق اتحادیه به شرکت پشتیبانی امور دام معرفی می‌شوند تا گوشت مورد نیاز خود را تامین کنند ضمن اینکه سامانه‌ای تعبیه شده تا مقادیر خریداری شده و گردش کالایی این صنوف در آن ثبت شود.

483 بازدید

  • اشتراک گذاری