قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا سفید) در بازار عمده فروشی ایران ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

قیمت حبوبات در بازار عمده فروشی ایران
وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار قیمت انواع حبوبات و خشکبار در بازار عمده فروشی ایران کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. رصد کامل بازار در یک ماه گذشته شاهد روند نزولی در قیمت بسیاری از اقلام حبوبات بوده ایم.

قیمت عدس کانادا درجه یک محصول سال ۲۰۱۸  هر کیلو  با حداقل ۷۰۰۰۰ریال و حداکثر ۷۳۰۰۰ با کاهش قیمت قابل توجه نسبت به ابتدای ماه در بازار مبادله شده است. قیمت عدس کانادا درجه دو محصول سال ۲۰۱۸  هر کیلو با کاهش قیمت با حداقل ۶۷۰۰۰ریال و حداکثر ۶۹۰۰۰ در بازار مبادله شده است.

قیمت عدس  ریز کانادا  ( استون) محصول سال ۲۰۱۸ هر کیلو حداقل ۷۲۰۰۰ریال و حداکثر ۷۶۰۰۰ در بازار مبادله شده است. قیمت دال عدس استرالیا و کانادا در تناژ حداقل ۱۰ تن و تسویه نقدی با اندکی افزایش بین ۶۳۰۰۰ و ۶۷۰۰۰ ریال معامله می شود.

قیمت عدس درشت روسیه با حداقل ۶۲۰۰۰ریال و حداکثر ۶۶۰۰۰ در بازار مبادله شده است.

قیمت لپه آذرشهر سورت شده  با حداقل خرید ۱۰ تن و تسویه یک ماهه با افزایش قیمت نسبت به اوایل ماه از ۹۴۰۰۰ تا ۹۹۰۰۰ ریال به فروش می رسد. قیمت لپه اتیوپی نیز با شرایط فروش مشابه از ۹۲۰۰۰ تا ۹۵۰۰۰ ریال در هر کیلوگرم معامله می شود.هر یک کیلوگرم لپه روسیه از ۸۳۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰ ریال معامله می شود

قیمت نخود کرمانشاه دو خان دستچین ایرانی با اندکی تغییر قیمت در تناژ حداقل ۱۰ تن و تسویه نقدی بین ۸۱۰۰۰ و ۸۴۰۰۰ ریال معامله می شود. قیمت نخود کرمانشاه سه خان با سایزهای ۷ و ۸ و  ۹ و ضایعات زیر یک درصد ۷۳۰۰۰ تا ۷۶۰۰۰ ریال قیمت دارد.

در بازار لوبیا چیتی، قیمت لوبیا چیتی ایرانی اعلا با سایز حداقل ۷ به صورت نقدی معامله می شود و هر کیلوگرم آن در خرید حداقل ۵ تن ۱۲۷۰۰۰ تا ۱۳۲۰۰۰ ریال قیمت دارد. لوبیا چیتی چین گرد (۱۵۰/۱۶۰) را می توان با قیمت ۱۱۴۰۰۰ تا ۱۱۸۰۰۰ ریال به صورت نقدی خریداری کرد. لوبیا چیتی قرقیزستان ،بین ۱۱۸۰۰۰ و ۱۰۷۰۰۰ ریال در هر کیلو به فروش می رسد. قیمت لوبیا چیتی ازبکستان ،بین ۱۱۸۰۰۰ و ۱۱۴۰۰۰ ریال در هر کیلو به فروش می رسد

قیمت لوبیا قرمز ایرانی دستچین با ضایعات زیر ۱ درصد در خرید نقدی هر کیلوگرم آن ۱۰۷۰۰۰ تا ۱۱۳۰۰۰ ریال معامله می شود. نحوه تسویه لوبیا قرمز به صورت نقدی و حداقل خرید برای لوبیا قرمز ایرانی  ۵ تن و لوبیا قرمز خارجی ۱۰ تن است.

لوبیا سفید ایرانی دستچین اعلا هر کیلوگرم  ۱۱۳۰۰۰۰ تا ۱۳۵۰۰۰ ریال قیمت دارد و. قیمت لوبیا سفید قرقیزستان ۱۵۸۰۰۰  تا ۱۶۲۰۰۰ ریال به فروش می رسد. حداقل خرید لوبیا سفید ایرانی ۵ تن و لوبیا سفید ترکیه ۱۰ تن است.

قیمت لوبیا چشم بلبلی ماداگاسکار دستچین شده با تسویه نقدی و خرید حداقل ۵ تن ۱۵۶۰۰۰ تا ۱۶۲۰۰۰ ریال قیمت گذاری شده است.

خرید و فروش ماش نیز به صورت نقدی انجام می گیرد و  هر یک کیلوگرم ماش ازبک دستچین به نسبت سایز از ۱۳۸۰۰۰ تا ۱۴۳۰۰۰ریال به فروش می رسد.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید