قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا سفید) در بازار عمده فروشی ایران ۵ شهریور ۱۳۹۸

قیمت حبوبات در بازار عمده فروشی ایران
وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار قیمت انواع حبوبات و خشکبار در بازار عمده فروشی ایران کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. رصد کامل بازار در یک ماه گذشته شاهد روند صعودی در قیمت تمامی حبوبات بوده ایم.

قیمت هر کیلو عدس کانادا درجه یک محصول سال ۲۰۱۸  با حداقل ۷۴۰۰۰ریال و حداکثر ۷۸۰۰۰ در بازار مبادله شده است. قیمت هر کیلو عدس کانادا درجه دو محصول سال ۲۰۱۸  با کاهش قیمت با حداقل ۶۸۰۰۰ریال و حداکثر ۷۰۰۰۰ در بازار مبادله شده است.

عدس  ریز کانادا  ( استون) محصول سال ۲۰۱۸ با قیمت حداقلی ۷۳۰۰۰ریال و حداکثری ۷۶۰۰۰ در بازار مبادله شده است. قیمت هر کیلو  عدس ریز قزاقستان نیز  با تسویه نقدی و حداقل خرید ۱۰ تن  از کیلویی ۵۴۰۰۰ تا ۵۹۰۰۰ ریال و عدس دال استرالیا و کانادا در تناژ حداقل ۱۰ تن و تسویه نقدی با افزایش قابل توجه بین ۶۲۰۰۰ و ۶۵۰۰۰ ریال معامله می شود.

قیمت عدس درشت روسیه با حداقل ۶۲۰۰۰ریال و حداکثر ۶۶۰۰۰ در بازار مبادله شده است.

لپه آذرشهر سورت شده  با حداقل خرید ۱۰ تن و تسویه یک ماهه از ۸۸۰۰۰ تا ۹۰۰۰۰ ریال به فروش می رسد. لپه اتیوپی  نیز با شرایط فروش مشابه از ۸۴۰۰۰ تا ۸۶۰۰۰ ریال در هر کیلوگرم معامله می شود.هر یک کیلوگرم لپه روسیه از ۷۰۰۰۰ تا ۷۴۰۰۰ ریال معامله می شود

نخود کرمانشاه دو خان دستچین ایرانی با اندکی تغییر قیمت در تناژ حداقل ۱۰ تن و تسویه نقدی بین ۸۲۰۰۰ و ۸۴۰۰۰ ریال معامله می شود. هر کیلوگرم نخود ایرانی سه خان با سایزهای ۷ و ۸ و  ۹ و ضایعات زیر یک درصد ۷۶۰۰۰ تا ۷۸۰۰۰ ریال قیمت دارد.

در بازار لوبیا چیتی، لوبیا چیتی ایرانی اعلا با سایز حداقل ۷ به صورت نقدی معامله می شود و هر کیلوگرم آن در خرید حداقل ۵ تن ۱۳۴۰۰۰ تا ۱۳۸۰۰۰ ریال قیمت دارد. لوبیا چیتی چین گرد (۱۵۰/۱۶۰) را می توان با قیمت ۱۲۸۰۰۰ تا ۱۳۳۰۰۰ ریال به صورت نقدی خریداری کرد. لوبیا چیتی قرقیزستان ،بین ۱۰۸۰۰۰ و ۱۱۴۰۰۰ ریال در هر کیلو به فروش می رسد.لوبیا چیتی ازبکستان ،بین ۱۰۸۰۰۰ و ۱۱۴۰۰۰ ریال در هر کیلو به فروش می رسد

لوبیا قرمز قرقیزستان ، بین ۱۱۲۰۰۰ و ۱۱۵۰۰۰ ریال در هر کیلو به فروش می رسد. لوبیا قرمز ایرانی دستچین با ضایعات زیر ۱ درصد در خرید نقدی هر کیلوگرم آن ۱۰۶۰۰۰ تا ۱۱۴۰۰۰ ریال معامله می شود. نحوه تسویه لوبیا قرمز به صورت نقدی و حداقل خرید برای لوبیا قرمز ایرانی  ۵ تن و لوبیا قرمز خارجی ۱۰ تن است.

لوبیا سفید ایرانی دستچین اعلا هر کیلوگرم  ۲۰۰۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰۰ ریال قیمت دارد و هر یک کیلوگرم لوبیا سفید قرقیزستان ۱۸۰۰۰۰  تا ۱۹۰۰۰۰ ریال به فروش می رسد. حداقل خرید لوبیا سفید ایرانی ۵ تن و لوبیا سفید ترکیه ۱۰ تن است.

هر کیلوگرم لوبیا چشم بلبلی ماداگاسکار دستچین شده با تسویه نقدی و خرید حداقل ۵ تن ۱۵۵۰۰۰ تا ۱۶۲۰۰۰ ریال قیمت گذاری شده است.

خرید و فروش ماش نیز به صورت نقدی انجام می گیرد و  هر یک کیلوگرم ماش ازبک دستچین به نسبت سایز از ۱۳۹۰۰۰ تا ۱۴۳۰۰۰ریال به فروش می رسد.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید