آخرین قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز) در بازارهای جهانی ۲۴ نوامبر ۲۰۱۹

وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار آخرین قیمت های انواع حبوبات و خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. طبق آخرین اطلاعات دریافتی در زمینه قیمت حبوبات، قیمت  عدس کانادا سبز درشت هر تن با افزایش قیمت طی یک ماه گذشته به میانگین قیمت حدود ۶۷۱ دلار/تن است.  قیمت عدس کانادا سبز متوسط درجه یک (ریچلی) هر تن با اندکی کاهش قیمت به میانگین قیمت حدود ۵۱۶ دلار/تن رسیده است. قیمت عدس کانادا سبز ریز (استون) درجه یک با  افزایش قابل توجه قیمت میانگین قیمت حدود ۵۸۰ دلار/تن است. قیمت دال عدس کانادا ۵۵۴ دلار/تن می باشد. قیمت نخود کابلی با افزایش قابل توجه روبرو بوده و  در سه سایز ۱۰،۹،۸ به ترتیب با میانگین قیمت ۶۰۵،۶۶۵،۶۹۸ دلار/تن به فروش می رسد. لوبیا چیتی درجه یک ساسکاچوان کانادا با ترم تحویل FOB با افزایش قیمت قابل توجه نسبت به ماه قبل ۹۴۵ دلار/تن لوبیا قرمز درجه یک ساسکاچوان کانادا با اندکی  تغییر قیمت ۱۱۳۱ و لوبیا سفید با افزایش قیمت نسبت به یک ماه گذشته  ۸۷۷ دلار/تن و لوبیا چشم بلبلی ۸۶۸ دلار/تن قیمت دارد .

در بازار های آمریکا هم لوبیا چیتی با میانگین ۷۱۵، لوبیا قرمز ۹۹۱ و لوبیا سفید ۷۵۹ دلار/تن با نحوه حمل EXWORK به فروش می رسد.عدس ریچلی با ۶۸۲ دلار/تن  به فروش می رسد.

قیمت نخود آمریکا سایز ۹ با میانگین ۹۲۴ دلار.تن افزایش قابل توجهی نسبت به مدت مشابه ماه قبل داشته است

در بازار حبوبات هند نیز هر تن نخود هند با میانگین قیمت حدود ۵۶۷ دلار/تن به فروش می رسد هر تن ماش در بازار هند با قیمت ۸۴۷ دلار/تن  و دال عدس ۷۳۲ دلار/تن مبادله می شود.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید