آخرین قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز) در بازارهای جهانی ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹

وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار آخرین قیمت های انواع حبوبات و خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. طبق آخرین اطلاعات دریافتی در زمینه قیمت حبوبات، قیمت  عدس کانادا سبز درشت هر تن با افزایش قیمت طی یک ماه گذشته به میانگین قیمت حدود ۶۰۸ دلار/تن است.  قیمت عدس کانادا سبز متوسط درجه یک (ریچلی) هر تن با اندکی افزایش قیمت به میانگین قیمت حدود ۵۳۳ دلار/تن رسیده است. قیمت عدس کانادا سبز ریز (استون) درجه یک با اندکی افزایش قیمت میانگین قیمت حدود ۵۴۱ دلار/تن است. قیمت دال عدس کانادا با اندکی کاهش قیمت قیمت  ۵۱۰ دلار/تن به فروش می رسد. قیمت نخود کابلی  در سه سایز ۱۰،۹،۸ به ترتیب با میانگین قیمت ۵۷۱،۶۰۹،۶۳۹ دلار/تن به فروش می رسد. لوبیا چیتی درجه یک ساسکاچوان کانادا با ترم تحویل FOB با کاهش قیمت قابل توجه ۸۶۰ دلار/تن لوبیا قرمز درجه یک ساسکاچوان کانادا با اندکی  تغییر قیمت ۱۰۲۱ و لوبیا سفید با افزایش قیمت نسبت به یک ماه گذشته  ۷۷۵ دلار/تن و لوبیا چشم بلبلی ۶۹۸ دلار/تن قیمت دارد .

در بازار های آمریکا هم لوبیا چیتی با میانگین ۷۳۷، لوبیا قرمز ۱۰۳۵ و لوبیا سفید ۷۳۷ دلار/تن با نحوه حمل EXWORK به فروش می رسد.عدس ریچلی با ۵۲۷ دلار/تن و نخود سایز ۹ با میانگین ۵۶۰ دلار.تن به فروش می رسد.

در بازار حبوات هند نیز هر تن نخود با میانگین قیمت حدود ۸۴۰ دلار/تن به فروش می رسد هر تن لپه در بازار هند با قیمت ۶۷۶ دلار/تن  مبادله می شود.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید