آخرین قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز) در بازارهای جهانی ۲۵ آگوست ۲۰۱۹

وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار آخرین قیمت های انواع حبوبات و خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. طبق آخرین اطلاعات دریافتی در زمینه قیمت حبوبات، قیمت  هر تن عدس کانادا سبز درشت با افزایش قیمت طی یک ماه گذشته به میانگین قیمت حدود ۵۹۵ دلار/تن است. هر تن عدس کانادا سبز متوسط درجه یک (ریچلی) با اندکی کاهش قیمت به میانگین قیمت حدود ۵۱۲ دلار/تن رسیده است. هر تن عدس کانادا سبز ریز (استون) درجه یک با اندکی کاهش قیمت میانگین قیمت حدود ۵۲۴ دلار/تن است. دال عدس کانادا با اندکی کاهش قیمت قیمت  ۵۳۳ دلار/تن به فروش می رسد.نخود کابلی  در سه سایز ۱۰،۹،۸ با تغییر قیمت به ترتیب با میانگین قیمت ۵۳۷،۶۱۴،۶۳۱ دلار/تن به فروش می رسد. لوبیا چیتی درجه یک ساسکاچوان کانادا با ترم تحویل FOB با کاهش قیمت قابل توجه ۹۷۹ دلار/تن لوبیا قرمز درجه یک ساسکاچوان کانادا با اندکی  تغییر قیمت ۱۰۷۲ و لوبیا سفید با افزایش قیمت نسبت به یک ماه گذشته  ۸۶۰ دلار/تن و لوبیا چشم بلبلی ۷۰۷ دلار/تن قیمت دارد .

در بازار های آمریکا هم لوبیا چیتی با میانگین ۷۲۶، لوبیا قرمز ۱۰۳۵ و لوبیا سفید ۷۱۵ دلار/تن با نحوه حمل EXWORK به فروش می رسد.عدس ریچلی با ۵۱۶ دلار/تن و نخود سایز ۹ با میانگین ۶۰۴ دلار.تن به فروش می رسد.

در بازار حبوات هند نیز هر تن لوبیا قرمز با میانگین قیمت حدود ۱۷۰۸دلار/تن به فروش می رسد هر تن ماش در بازار هند با قیمت ۱۳۶۵ دلار/تن و هر تن لپه با میانگین قیمتی ۹۳۱ دلار/تن مبادله می شود.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید