آخرین قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز) در بازارهای جهانی ۸ ژوئن ۲۰۱۹

وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار آخرین قیمت های انواع حبوبات و خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. طبق آخرین اطلاعات دریافتی در زمینه قیمت حبوبات، قیمت  هر تن عدس کانادا سبز درشت درجه یک بدون تغییر  قیمت  به میانگین قیمت حدود ۵۷۸ دلار/تن است. هر تن عدس کانادا سبز متوسط درجه یک (ریچلی) با اندکی کاهش قیمت به میانگین قیمت حدود ۵۲۰ دلار/تن رسیده است. هر تن عدس کانادا سبز ریز (استون) درجه یک با افزایش اندکی قیمت میانگین قیمت حدود ۵۲۹ دلار/تن است. دال عدس کانادا با اندکی کاهش قیمت قیمت  ۵۳۳ دلار/تن به فروش می رسد.نخود کابلی  در سه سایز ۱۰،۹،۸ با تغییر قیمت به ترتیب با میانگین قیمت ۵۲۰،۶۲۲،۶۷۳ دلار/تن به فروش می رسد. لوبیا چیتی درجه یک ساسکاچوان کانادا با ترم تحویل FOB با افزایش قیمت قابل توجه ۱۰۱۳ دلار/تن لوبیا قرمز درجه یک ساسکاچوان کانادا بدون تغییر قیمت ۱۰۳۸ و لوبیا سفید با افزایش قیمت نسبت به یک ماه گذشته  ۸۳۴ دلار/تن و لوبیا چشم بلبلی ۷۰۷ دلار/تن قیمت دارد .

در بازار های آمریکا هم لوبیا چیتی با میانگین ۷۲۶، لوبیا قرمز ۱۰۱۳ و لوبیا سفید ۸۰۳ دلار/تن با نحوه حمل EXWORK به فروش می رسد.عدس ریچلی با ۵۲۰ دلار/تن و نخود سایز ۹ با میانگین ۶۱۵ دلار.تن به فروش می رسد.

در بازار حبوات هند نیز هر تن دال عدس با میانگین قیمت حدود ۹۰۳ دلار/تن به فروش می رسد هر تن نخود دسی در بازار هند با قیمت ۶۴۸ دلار/تن و هر تن لپه با میانگین قیمتی ۱۱۹۰ دلار/تن مبادله می شود.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید