آخرین قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز) در بازارهای جهانی ۲۶ ژوئن ۲۰۱۸

آخرین قیمت حبوبات در بازارهای جهانی

وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار آخرین قیمت حبوبات و خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. طبق آخرین اطلاعات دریافتی در زمینه قیمت حبوبات، قیمت هر تن عدس کانادا سبز درشت درجه یک با کاهش اندکی قیمت به میانگین قیمت حدود ۷۹۲ دلار/تن است. عدس کانادا درجه دو ریچلی حدود ۷۰۴ دلار به ازای هر تن قیمت دارد و عدس ریز کانادا استون ۷۳۷ دلار به فروش می رسد. هر تن دال عدس درجه یک نیز ۵۹۹ دلار قیمت دارد.

قیمت انواع نخود آماده حمل در بازارهای مهم بدین شرح است. نخود سایز ۱۰ درجه یک کانادا ۹۱۳ به ازای هر تن دلار قیمت دارد و هر تن نخود کابلی سایز ۹ سورت شده با کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته  ۸۵۸ دلار به فروش می رسد. هر تن لپه در بازار بمبئی هند ۷۸۳ دلار قیمت دارد. نخود سایز ۹ در بازار واشنگتن/آیداهو ۱۰۱۸ دلار در هر تن به فروش می رسد. . عدس ریچلی متوسط نیز ۶۵۹ دلار در هر تن به فروش می رسد.

لوبیا چیتی در بازار داکوتا و مینه سوتا ۷۰۷ تا ۸۴۰ دلار در هر تن قیمتگذاری شده است. لوبیا قرمز کلورادو و نیراسکا ۱۰۱۸ دلار در هر تن قیمت دارد و لوبیا سفید در بازار میشیگان ۷۹۳ دلار در هر تن به فروش می رسد. لوبیا قرمز درجه ۱ ساسکاچوان نیز ۱۱۸۲ دلار قیمت دارد.لوبیا چیتی درجه ۱ ساسکاچوان نیز بین ۸۲۷ تا ۱۲۳۹ دلار قیمت دارد.لوبیا سفید درجه ۱ ساسکاچوان نیز ۹۱۷ دلار قیمت دارد.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید