آخرین قیمت حبوبات (عدس، لپه، نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز) در بازارهای جهانی ۱۳ ژوئن ۲۰۱۸

آخرین قیمت حبوبات در بازارهای جهانی

وب سایت بازار خشکبار و حبوبات ایران اقدام به انتشار آخرین قیمت حبوبات و خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. این قیمتها از معتبرترین منابع دریافت و استخراج می شود. طبق آخرین اطلاعات دریافتی در زمینه قیمت حبوبات، قیمت هر تن عدس کانادا  سبز درشت درجه یک با میانگین قیمت حدود ۸۰۰ دلار/تن است. عدس کانادا درجه دو ریچلی حدود ۷۲۶ دلار به ازای هر تن قیمت دارد و عدس ریز کانادا استون ۷۵۹ دلار به فروش می رسد. هر تن دال عدس درجه یک نیز ۵۹۰ دلار قیمت دارد. این قیمتها مربوط به بار سورت شده آماده حمل است.

 

 

قیمت انواع نخود آماده حمل در بازارهای مهم بدین شرح است. نخود سایز ۱۰ درجه یک کانادا ۹۱۳ به ازای هر تن دلار قیمت دارد و هر تن نخود کابلی سایز ۹ سورت شده ۹۲۴ دلار به فروش می رسد. هر تن لپه در بازار بمبئی هند ۷۷۳ دلار قیمت دارد. نخود سایز ۹ در بازار واشنگتن/آیداهو ۱۰۶۸ دلار در هر تن به فروش می رسد. هر تن نخود درجه ۱ کابلی سایز ۹   ۱۲۶۶ دلار  فروخته می شود. عدس متوسط نیز ۶۵۹ دلار در هر تن به فروش می رسد.

لوبیا چیتی در بازار داکوتا و مینه سوتا ۶۸۲ تا ۷۰۴ دلار در هر تن قیمتگذاری شده است. لوبیا قرمز کلورادو و نیراسکا ۹۹۳ دلار در هر تن قیمت دارد و لوبیا سفید در بازار میشیگان ۸۴۷ دلار در هر تن به فروش می رسد. لوبیا قرمز درجه ۱ ساسکاچوان نیز ۱۱۳۲ دلار قیمت دارد.لوبیا چیتی درجه ۱ ساسکاچوان نیز بین ۱۱۳۲ تا ۱۳۰۰ دلار قیمت دارد.لوبیا سفید درجه ۱ ساسکاچوان نیز ۹۳۱ دلار قیمت دارد.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید